KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334267

nr 1733 4267

Mats Norryd

(1944-1989), Sverige

Signerad, blandteknik, 59x81 cm, yttermått inklusive ram: 77x97 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:16:46

Mats Norryd

Läs mer om Mats Norryd