KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334267
nr 1733 4267
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Signerad, blandteknik, 59x81 cm, yttermått inklusive ram: 77x97 cm
Utrop:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:16:46
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd